بررسی ابزار چندکاره سفری؛ طراحی متفاوت، مقاوم و کاربردی

۱۶ فروردین ۱۴۰۱

در زمان سفر و کوهنوردی، احتمال رخ دادن اتفاقات پیش‌بینی نشده وجود دارد. در چنین شرایطی نیاز به ابزارهای کاربردی وجود دارد تا بتوان مشکل احتمالی را رفع کرد. در این ویدیو یک ابزار چندکاره سفری را با هم بررسی می‌کنیم و عملکرد آن را می‌سنجیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

طراحی ابزار چندکاره سفری شبیه به یک خودکار و چشمگیر است. وزن این محصول حدود ۱۰۰ گرم است و موقع استفاده حس خوبی را انتقال می‌دهد. بدنه‌ی این ابزار محکم است و ارتفاع آن ۱۶ سانتی‌متر و عرض آن حدود ۲ سانتی‌متر است. این اندازه باعث می‌شود این محصول را هرجا، حتی داخل جیب هم بتوانید نگه دارید.

این ابزار چندکاره سفری ۴ کاره است. علاوه بر خودکار به شیشه‌‌شکن، چاقوی کارتی و چراغ قوه مجهز است. جنس شیشه‌شکن از فولاد است و با یک ضربه به راحتی شیشه را می‌شکند. برای استفاده از چاقو کارتی باید بدنه‌ی شیشه شکن را چرخانده و بیرون آورید تا به چاقو دسترسی داشته باشید. طول تیغه‌ی چاقو ۲ سانتی‌متر است و تیزی و برندگی آن برای کارهای ساده مثل خرد کردن میوه مناسب است.

دسترسی به خودکار با باز کردن سری چاقو میسر است. داخل جعبه‌ی محصول یک مغزی یدکی هم برای خودکار قرار داده شده است. چراغ قوه هم در انتهای خودکار قرار گرفته است و با توجه به ابعاد نباید از آن انتظار یک چراغ قوه‌ی حرفه‌ای داشت. برای این بخش از ابزار ۴ عدد باتری ساعت در حعبه قرار گرفته‌اند تا چراغ قوه را روشن کنند.

برای بررسی بهتر ابزار چندکاره سفری، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
 1. Avatar Mohsen

  ویدئو ،تکرار همان حرفهای نوشتاری بود.در صورتی که
  به نظر من ،در اینجا،از قابلیت‌های ویدیو استفاده نشده

  و تنها تفاوتی که با توضیحات نوشتاری دارد،
  حضور فرد در جلوی دوربین و معرفی خودش هست.
  مثلا در مورد قابلیت شکستن شیشه این ابزار،هیچ چیز نمی‌بینیم.بقیه قابلیت ها را که خیلی از ابزارهای دیگر هم دارند.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه