بررسی چاقو چندکاره سفری ویکتورینوکس؛ بسیار کوچک با کیفیت بالا

اگر اهل سفر و گردش در طبیعت هستید به داشتن ابزارهای چند کاره هم باید علاقه‌مند باشید. ابزارهایی که چند کار مهم را در یک مجموعه کوچک به شما ارائه می‌کنند. درست مثل محصولی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم.

چاقوی چندکاره سفری ویکتورینوکس مدل 0.6223.L2103

ویکتورینوکس یک برند شناخته شده در میان دوستداران طبیعت و ماجراجوها است که طرفداران زیادی دارد و البته برندی لوکس و گران قیمت هم محسوب می‌شود. محصولی که در این ویدئو معرفی می‌شود ابعاد کوچکی دارد. تنها ۵ سانتیمتر طول آن است و ۲۰ گرم هم وزن دارد و می‌توانید به عنوان جاکلیدی از آن استفاده کرده و همیشه آن همراه‌ داشته باشید. کیفیت این محصول بسیار بالا است. اگرچه در دفترچه ذکر شده که این مجموعه‌ی کوچک کار ۷ ابزار گونان را انجام می‌دهد اما در واقع تنها ۴ ابزار در آن دیده می‌شود. این چهار ابزار شامل چاقو، پیچ‌گوشتی دو سو، سوهان ناخن و قیچی می‌شود. در مجموع محصولی با کیفیت و قیمت زیاد است.

برای آشنایی بیشتر با چاقو چندکاره سفری ویکتورینوکس مدل L2103 0 6223 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما