بررسی شامپو و ماسک مو مومیا؛ احیا کننده و بدون سولفات

استفاده از یک شامپو و ماسک موی مناسب در سلامت و زیبایی موها نقش بسیار زیادی دارد. برای داشتن موهایی سالم‌تر و درخشان‌تر بهتر است همیشه از شامپوهای بدون سولفات و بدون مواد شیمیایی استفاده کنید. در این ویدیو قصد داریم شامپو و ماسک مو مومیا مدل احیا و ترمیم کننده را به شما معرفی کنیم. این دو محصول با بافت کرمی حاوی ترکیبات مغذی برای احیای مو هستند.

شامپو مو مومیا مدل احیا و ترمیم کننده حجم 500 میلی لیتر به همراه ماسک مو مومیا مدل احیا و ترمیم کننده حجم 500 میلی لیتر

حجم هر کدام از این محصولات ۵۰۰ میلی‌لیتر است. این شامپو و ماسک مو در ترکیبات خود حاوی روغن‌های اورگانیک مثل روغن آرگان و روغن جوجوبا هستند. این پک اولین و تنها شامپو و ماسک موی بدون سولفات با فرمولاسیون نوین و درمانی با بافت کرمی هستند. این محصول به صورت کاملا تخصصی برای موهای وز و آسیب دیده، کراتین شده، دکلره شده و رنگ شده تولید شده است. این شامپو و ماسک فولیکول‌های مو که بر اثر عوامل مختلف آسیب دیده‌اند را درمان می‌کند. در ساخت این دو محصول با کاهش اندازه‌ی مولکول‌های ماده‌ی پروتئین کراتین، کراتین بیشتری مصرف شده و در نتیجه موهایتان را ترمیم و احیا کرده و آن‌ها را نرم می‌کند.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با مشخصات شامپو و ماسک مو مومیا مدل احیا و ترمیم کننده، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما