بررسی بردگیم قتل در عمارت؛ پرونده‌های پر رمز و راز

بردگیم‌های معمایی که می‌توان آن‌ها را یک بار بازی کرد و به جواب رسید اخیرا محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. این سبک بازی‌ها از مخاطب خود می‌خواهند تا با استفاده از سرنخ‌های مختلفی که در اختیارشان داده شده، به جواب معماهای مختلف برسند و هر کدام هم سبک و سیاق خاص خود را دارد. هامون بررسی امروز خود را به یکی از این نوع بازی‌ها به نام «قتل در عمارت» اختصاص داده است.

بازی فکری مدل پرونده قتل در عمارت

نمی‌توان درباره‌ی بازی صحبت کرد و چیزی از آن را لو نداد، در نتیجه همین را می‌گوییم که کسی کشته شده است و باید به دنبال قاتل او بگردید. مثل همین سبک بازی‌ها، مجموعه‌ای از اطلاعات در برگه‌های مختلف به شما داده می‌شود و باید در هر کدام به جواب برسید و آن‌ها را کنار یکدیگر بگذارید تا راز قتل مشخص شود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم قتل در عمارت ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما