بررسی پیش‌بند آشپزخانه نادیاهوم مدل باریستا؛ طراحی خوب و کاربردی

پوششی که بیشتر بارتندرها و باریستاها به آن علاقه دارند، همان پیش‌بند یا ایپرون است. پیش‌بند معمولا یکی از اصلی‌ترین آیتم‌های ظاهری یک باریستا است. این پیش‌بندها معمولا یک جیب در قسمت جلوی خود دارند تا شخص بتواند لوازم مورد نیاز خود را داخل آن قرار دهد. در این ویدیوی تلنت قصد داریم پیش‌بند آشپزخانه نادیاهوم مدل باریستا کد NA20 را به شما معرفی کنیم.

پیش بند آشپزخانه نادیاهوم مدل باریستا کد NA20

پیش‌بند نادیاهوم یک جیب چرمی در قسمت جلویی خود دارد تا شما بتوانید لوازم مختلف یا گوشی‌تان را داخل آن قرار دهید. یک حلقه هم روی پیش‌بند طراحی شده تا شما دستمال یا وسایل مختلف را از آن آویزان کنید. بندهای پشت پیش‌بند توسط یک حلقه به یکدیگر متصل شده‌اند که پوشیدن آن را برایتان راحت‌تر می‌کند. البته باید در نظر داشته باشید که این پیش‌بندها فری‌سایز هم هستند. یک ویژگی جالب این پیش‌بند، بندی است که در قسمت پایین آن طراحی شده تا آن را دور پای خود ببندید؛ البته خیلی راحت نیست و کمی طول می‌کشد تا به آن عادت کنید. قیمت این محصول در مقایسه با نمونه‌های دیگر بازار منطقی به نظر می‌رسد.

برای بررسی بهتر پیش‌بند آشپزخانه نادیاهوم مدل باریستا کد NA20 و آشنایی بیشتر با کارایی آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما