جعبه‌گشایی و بررسی زودپز نالینو

۲۸ آبان ۱۳۹۹ | ۲۰:۳۰ ۱ آذر ۱۳۹۹

این قسمت قصد داریم یک وسیله کاربردی برای آشپزخانه را برای شما جعبه‌گشایی کنیم. زودپز نالینو با گنجایش ۶ لیتر یک گزینه عالی برای کسانی است که می‌خواهند زمان کمتری را در آشپزخانه بگذرانند و غذاها را با سرعتی چند برابر بیشتر آماده کنند.

بدنه زودپز نالینو از استیل ضد زنگ ساخته شده است و جنس کفی آن هم از فولاد ضدزنگ و آلمینیوم است. این زودپز ۶ لیتر ظرفیت دارد و به راحتی می‌توان انواع خوراک و خورش را برای چند نفر در آن تهیه کرد. دو دستگیره پلاستیکی به رنگ صورتی روشن هم در کناره‌های زودپز قرار گرفته است که با درب آن ست می‌شود.

زودپز نالینو همراه با یک درب شیشه‌ای  اضافه عرضه می‌شود که برای شما امکان استفاده به صورت قابلمه را هم فراهم می‌کند. این به این معنی است که شما با خرید این زودپز یک تیر با ۲ نشان زده‌اید.

این زودپز مجهز به یک سوپاپ اطمینان است که در صورت مسدود شدن مجرای سوپاپ اصلی، فشار داخل زودپز را خارج می‌کند. اگر به هر دلیلی سوپاپ اطمینان هم از کار بیفتد، فشار هوا از طریق لاستیک دور درب زودپز به طور ایمن خارج خواهد شد اما در این صورت زودپز نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد.

برای بیشتر آشنا شدن با ویژگی‌های زودپز نالینو و مشاهده طرز کار آن، شما را به تماشای ویدیو بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو در قالب پروژه‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت ساخته شده است؛ پروژه‌ای برای حمایت از استعدادهای تولید محتوای ویدیویی و ایجاد فرصت درخشش برای آن‌ها.

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به این پروژه را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ comment
 1. Avatar مهدی

  خیلی عالی شده بود
  به تمام جزییات دقت کردی
  دو تا سوپاپ داره و یا واشر درب
  بخار غذا بیرون میاد

  موقع شستن مقداری اذیت میشید و سوپاپ باید با خلال دندان باید تمیز شود

 2. Avatar محمد

  فکر کنم خانم نامجو کل جهیزیه‌شو از دیجیکالا خریده و یکی‌یکی داره آنباکس میکنه????

 3. Avatar مهدی

  خیلی کامل بود

  به تمام جزییات دقت کردی

  درباره دو سوپاپ که داشت توضیح دادی

  درباره چطور شستنش توضیح دادی

  آخرش آبگوش درست کردن هم یاد گرفتیم

  سپاسسسسسسس????????????????