بررسی منقل سفری نالینو مدل Maria؛ طراحی بزرگ و باکیفیت

۱۶ آبان ۱۴۰۱

برای کمپینگ و طبیعت‌گردی به همراه داشتن یک منقل از ضروریات است. در این ویدیو قصد داریم منقل سفری نالینو مدل Maria را به شما معرفی کنیم که علاوه بر کمپینگ می‌توانید از آن در بالکن، روف‌گاردن، حیاط، باغ و… استفاده کنید و به راحتی چای و کباب ذغالی آماده کنید. در ادامه برای بررسی این محصول با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

منقل سفری نالینو سایز بزرگ و ایدئالی دارد؛ ابعاد آن معادل طول ۶۰، عرض ۳۷ و ارتفاع ۲۷ سانتی‌متر می‌شود. با توجه به این ابعاد و متریال استفاده شده برای ساخت این منقل، وزن نسبتا سنگینی دارد که معادل ۱۵ کیلوگرم است. جنس این منقل از فلز است و به صورت تک‌رنگ با رنگ مشکی عرضه شده است.

منقل سفری نالینو قابلیت تا شدن ندارد، اما اجزای آن جدا از هم بوده و باید آن را سرهم کرد. این محصول کیف یا ساکی برای حمل و جابه‌جایی ندارد و با توجه به ابعاد و وزنش، چندان مناسب جابه‌جایی نیست و بهتر است به صورت ثابت در محیط‌هایی مانند بالکن، حیاط، روف‌گاردن و حتی پشت‌بام قرار بگیرد. اجزای این منقل شامل بدنه، کفی، صفحه‌ی زیرین، کتری و پایه‌ی نگه‌دارنده‌ی کتری می‌شود. نصب و راه‌اندازی اجزای منقل هم بسیار ساده است.

برای بررسی کامل‌تر و دقیق‌تر منقل سفری نالینو مدل Maria، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه