بررسی ظرف دیزی نالینو مدل Single Plus؛ طعم واقعی غذای اصیل ایرانی

تصور اینکه ناهار ظهر جمعه، چیزی به غیر از یک دیزی خوشمزه و مفصل باشد برای ما ایرانی‌ها کار سختی است، به خصوص وقتی به خواب قیلوله بعدش فکر می‌کنیم. دیزی از اصیل‌ترین غذاهای ایرانی است که قدمت چند صد ساله دارد و طعم بی‌نظیرش طوری است که غذای محبوب کوچک و بزرگ است. همین محبوبیت باعث شد که تصمیم بگیریم یک ظرف مخصوص برای طبخ این غذا را معرفی کنیم که استفاده از آن به شما کمک می‌کند طعم اصیل این غذا را بچشید. با ما همراه باشید تا ظرف دیزی نالینو مدل Single Plus را باهم جعبه‌گشایی و بررسی کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

ظرف دیزی نالینو مدل Single Plus از جنس چدن با روکش دیسکاور است و همراه با یک دستگیره‌ی جدا شونده، گوشت‌کوب چوبی و سینی چوبی عرضه شده است. روی دسته‌ی درب این ظرف دیزی هم با یک تکه چرم و دوخت‌های کنفی پوشیده شده است که زیبایی آن را دوچندان می‌کند. اسم برند نالینو روی بدنه‌ی آن حک شده است. وزن این ظرف دیزی ۱/۵ کیلوگرم است و ظرفیت آن ۶۰۰ میلی‌لیتر است و برای پخت یک دیزی یک‌نفره مناسب است.

قطر سینی چوبی ۱۶ میلی‌میتر است، کیفیت و استحکام خوب دارد و سه دایره روی آن حک شده است که محل قرارگیری ظرف دیزی، گوشت‌کوب و ظرف ترشی هستند. یک جای مخصوص هم برای محل نگهداری قاشق روی این سینی طراحی شده است.

برای آشنایی بیشتر با ظرف دیزی نالینو مدل Single Plus شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما