بررسی ساعت مچی عقربه‌ای مردانه نیوی فورس؛ آنالوگ و کلاسیک

۲۳ آذر ۱۴۰۱

استفاده از ساعت مچی در هر استایلی ظاهری شیک‌تر و کامل‌تر به شما می‌دهد. فرقی نمی‌کند می‌خواهید به یک قرار دوستانه بروید یا یک مهمانی رسمی، در هر صورت یک ساعت می‌تواند جذابیت استایلتان را تکمیل کند. در این ویدیو قصد داریم ساعت مچی عقربه‌ای مردانه نیوی فورس را معرفی و بررسی کنیم.

ساعت مچی عقربه ای مردانه نیوی فورس مدل NF9126-SYBN

در دنیای به روز و مدرن ساعت‌ها، ساعت‌های آنالوگ همچنان در حال حفظ جایگاه خود هستند. یک ساعت آنالوگ همیشه مکمل یک پرستیژ خوب است.

طراحی ساعت مچی عقربه‌ای مردانه نیوی فورس به شکلی است که می‌توانید آن را در استایل‌ها و موقعیت‌های مختلف استفاده کنید، اما با یک استایل کلاسیک ظاهر خود را بیشتر نشان خواهد داد. برای مثال یک استایل نیمه‌رسمی با یک کمربند قهوه‌ای می‌تواند مکمل خوبی برای این محصول باشد.

بند این ساعت از جنس چرم و به رنگ قهوه‌ای روشن است. بدنه‌ی آن نقره‌ای و صفحه‌ی ساعت شیری رنگ است. شیشه‌ی ساعت معدنی و ضدخش است و در برابر باران هم مقاوم است. عقربه‌های این ساعت مچی شفاف بوده و یک نمایشگر تاریخ هم روی صفحه‌ی ساعت طراحی شده است.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر ساعت مچی عقربه‌ای مردانه نیوی فورس، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه