بررسی سوت نجات مدل TB 458؛ چندکاره و کاربردی

۳۰ مرداد ۱۴۰۱

اگر اهل سفر و کمپینگ باشید، به همراه داشتن یک سوت می‌تواند در مواقع ضروری بسیار کاربردی باشد. سوت‌های نجات صدایی بلندتر از یک سوت معمولی تولید می‌کنند و در دریا و کوه قابل استفاده هستند. در این ویدیو قصد داریم سوت چندکاره نجات مدل TB 458 را با شما بررسی کنیم. این سوت قابلیت‌های دیگری هم دارد که با داشتن آن می‌توانید سفر و طبیعت‌گردی خود را ایمن‌تر کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

محتویات جعبه شامل خود سوت و بند آویز است. طول این سوت ۱۰ سانتی‌متر و پهنا و قطر آن ۳ سانتی‌متر است. همچنین وزن آن معادل ۲۰ گرم بوده و بسیار سبک است. با توجه به ابعاد کوچک و وزن سبک این سوت، به راحتی می‌توانید آن را داخل جیب کیف یا هرجای دیگر بگذارید و حمل کنید یا حتی توسط بندی که دارد، آن را درون گردن خود بیندازید.

جنس بدنه‌ی سوت چندکاره نجات مدل TB 458، پلاستیکی بوده و قابلیت‌هایی مانند چراغ‌قوه، آینه، ذره‌بین، دماسنج، قطب‌نما و سوت دارد. در واقع تمامی این امکانات را می‌تواند با وزن ۲۹ گرم همراه خود داشته باشید.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر سوت چندکاره نجات مدل TB 458، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «سوت چندکاره نجات مدل TB 458» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه