بررسی بردگیم نمسمیس؛ کشتی فضایی شیطانی

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی تخته‌ای «نمسیس» که بررسی امروز آرین است، بازی‌کننده‌ها را در نقش فضانوردانی قرار می‌دهد که ماموریت فضایی‌شان با پیچیدگی‌های مختلفی روبرو می‌شود. بازی‌کننده‌ها هر کدام در نقش متفاوت و مختص خود، باید ضمن اینکه به همدیگر کمک می‌کنند، ماموریت‌های خود را هم به پایان برسانند.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

داستان به این شکل است که کشتی فضایی به سمتی در حال حرکت بوده و فضانوردان داخل آن، زودتر از آنکه به مقصد برسند، از خواب طولانی خود بیدار می‌شوند. یکی از افراد گروه مرده است و در عین حال هم بیگانه‌هایی به کشتی حمله کرده‌اند. هر بازی‌کننده یک ماموریت خاص دریافت می‌کند و باید تلاش کنند با حرکت در نقشه‌ی بازی و فرار از بیگانه‌ها، ماموریت خود را به پایان برساند.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم Nemesis ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه