بررسی کرم ضد آفتاب نئودرم مدل Max Protect؛ بی‌رنگ و زودجذب

در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت، قصد داریم کرم ضد آفتاب نئودرم مدل Max Protect را به شما معرفی کنیم. این محصول برای افرادی که پوست چرب دارند مناسب بوده و با داشتن ترکیبات موثر، از پوست شما در برابر اشعه‌های مضر محافظت کرده و به درمان و جلوگیری از جوش و آکنه هم کمک می‌کند.

کرم ضد آفتاب نئودرم مدل Max Protect حجم 50 میلی لیتر

این کرم ضد آفتاب بدون رنگ بوده و ۵۰ میلی‌لیتر حجم دارد. ضد آفتاب نئودرم با SPF 50، یکی از بهترین کرم‌های مراقبتی از پوست در برابر اشعه‌های مضر خورشید است. این محصول با داشتن فیلترهای فیزیکی و شیمیایی، از پوست شما در برابر اشعه‌های مضر UVA و UVB به طور کامل محافظت می‌کند. ترکیبات موثر و منحصر به فرد زیادی در ساخت این کرم ضد آفتاب به کار رفته‌اند؛ از جمله پروبیوتیک. پروبیوتیک علاوه بر تولید مواد ضد التهابی، باعث حفظ ایمنی سلول نیز می‌شود. روغن درخت چای از دیگر ترکیبات موثر در این کرم است که با داشتن خواص ضد التهابی و آنتی باکتریال، از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری و به درمان آن‌ها نیز کمک می‌کند.

برای بررسی بهتر و آشنایی بیشتر با ترکیبات کرم ضد آفتاب نئودرم مدل Max Protect،‌ از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

روتین پوستی


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما