بررسی محلول پاک کننده آرایش صورت نیوساد مدل میسلار واتر

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم محلول پاک کننده آرایش صورت نیوساد مدل میسلار واتر را به شما معرفی کنیم. این محلول فاقد هرگونه چربی، الکل و عطر و اسانس است. به کمک این محصول شما می‌توانید به راحتی آرایش چشم و صورتتان را پاک کنید. محلول نیوساد حاوی عصاره‌ی خیار بوده که باعث نرم شدن، رطوبت‌رسانی و شادابی پوست شما می‌شود.

محلول پاک کننده آرایش صورت نیوساد مدل میسلار واتر حجم 250میلی لیتر

نیوساد یک برند ایرانی است که مشکل پاک کردن آرایش را با این محصول تا حدودی برای ما حل می‌کند. نیوساد برای ساخت این محصول از متد میسلار واتر استفاده کرده است؛ به همین دلیل بعد از پاک کردن آرایشتان با این محلول، نیازی به آبکشی و شست‌وشوی صورت نیست. محلول پاک کننده آرایش نیوساد برای انواع پوست حساس، نرمال،‌ خشک و چرب قابل استفاده بوده و به کمک آن آرایش ضدآب چشم را هم می‌توانید پاک کنید. با استفاده از این محلول هیچ چربی اضافی روی پلک یا اطراف چشم شما باقی نخواهد ماند. این محلول ۲۵۰ میلی‌لیتر حجم دارد و برای مدت زیادی می‌توانید از آن استفاده کنید.

برای بررسی بهتر محلول پاک کننده آرایش صورت نیوساد مدل میسلار واتر و آشنایی بیشتر با این محصول، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما