بررسی استیک ضدتعریق زنانه نیوآ؛ ضروری برای روزهای گرم

دئودرانت‌ها و ضدتعریق‌ها انواع مختلفی از جمله رول، اسپری، استیک، ژل و کرم دارند که استفاده از آن‌ها به خصوص برای روزهای گرم سال بسیار مهم و ضروری است. این ضدتعریق‌ها به شما کمک می‌کنند تا میزان عرق را کنترل کنید یا حداقل با استفاده از آن‌ها عرق شما دیگر بوی بد و نامطبوعی نخواهد داشت. در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت قصد داریم استیک ضدتعریق زنانه نیوآ مدل invisible Black and white orginal را به شما معرفی کنیم.

استیک ضد تعریق زنانه نیوآ مدل invisible Black and white orginal حجم 40 میلی لیتر

این استیک زیرمجموعه‌ی دئودرانت است که ۴۰ میلی‌لیتر حجم دارد. نیوآ یک برند آلمانی است که توانسته است کیفیت خوبی را در محصولاتش ارائه دهد. در واقع این محصول مخصوص لباس‌های سیاه و سفید طراحی شده است که از لک نشدن لباس‌هایتان تا حدی خیالتان راحت باشد. این استیک ضدتعریق بافتی خشک و صابونی دارد و افرادی که پوست‌ حساس دارند هم می‌توانند از آن استفاده کنند، زیرا آلرژی‌زا نیست. رایحه‌ی این استیک بسیار ملایم و خوب است که احساس خوشایندی در شما ایجاد خواهد کرد.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر استیک ضدتعریق زنانه نیوآ مدل invisible Black and white orginal، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما