بررسی گوشی نوکیا ۲۰۱۸ ۱۰۶ FA؛ بسیار کوچک و نوستالژیک

۹ خرداد ۱۴۰۲

برخی کاربران فکر می‌کنند که در بازار فقط گوشی‌های هوشمند به فروش می‌رسند ولی واقعیت این است که انواع و اقسام گوشی‌های معمولی و غیر هوشمند هم طرفداران زیادی دارند. گوشی نوکیا ۲۰۱۸ ۱۰۶ FA یکی از همین گوشی‌های ساده و نوستالژیک است که در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و در این ویدیو آن را بررسی می‌کنیم.

گوشی موبایل نوکیا مدل 2018 106 FA دو سیم‌ کارت ظرفیت 4 مگابایت و رم 4 مگابایت

برخی کاربران برای گوشی دوم و صرفا برای تماس و مکالمه، از این گوشی‌های ساده استفاده می‌کنند. گوشی نوکیا ۲۰۱۸ ۱۰۶ FA بسیار سبک و کوچک است و حتی اگر از دست شما بیفتد، عملا آسیب چندانی به آن نمی‌رسد. از امکانات متفرقه‌ی این گوشی می‌توانیم به وجود چراغ قوه اشاره کنیم که البته شدت نور بالایی ندارد. در بدنه می‌توانیم جک هدفون را هم مشاهده کنیم.

حافظه داخلی فقط ۴ مگابایت است و این یعنی اگر تعداد پیام‌ها زیاد شود، بعد از مدتی با مشکل روبرو می‌شوید. گوشی نوکیا ۲۰۱۸ ۱۰۶ FA از دو سیم‌کارت پشتیبانی می‌کند و عمر باتری برای مکالمه به ۱۵ ساعت می‌رسد که عدد بسیار بالایی محسوب می‌شود. شارژ شدن این گوشی نهایتا ۲ ساعت طول می‌کشد. چند بازی ساده در آن قرار گرفته که با استفاده از این بازی‌ها برای دقایقی می‌توانید سرگرم شوید. خبری از اسپیکر اصلی نیست و همان اسپیکر مکالمه به عنوان اسپیکر اصلی هم انجام وظیفه می‌کند که حجم صدای بالایی هم ارائه می‌دهد.

در نهایت باید بگوییم که گوشی نوکیا ۲۰۱۸ ۱۰۶ FA از نظر آنتن‌دهی عملکرد خیلی خوبی دارد و در این زمینه با مشکلی روبرو نخواهید شد. بنابراین اگر به دنبال خرید یک گوشی ساده هستید، خرید این مدل را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

راهنمای خرید گوشی موبایل
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه