بررسی بخاری سفری نورث فیس مدل HAND WARMER؛ قابل حمل با گرمای قابل قبول

۲۹ آبان ۱۴۰۲

علاقه‌مندان به سفر، کوهنوردی و طبیعت‌گردی همواره به دنبال وسایلی کاربردی هستند. وسایلی که با طراحی دقیق و جالب، وزن کمی داشته باشد و جای کمی هم در کوله‌پشتی آن‌ها بگیرد و از سوی دیگر نیاز مهمی را در شراط سخت برای آن‌ها برآورده کند. از این رو دنیای وسایل و تجهیزات سفر و کوهنوردی همیشه با محصولاتی خلاقانه و جالب مواجه است. وسایلی که با ظاهری ساده در شرایطی سخت ممکن است حتی جان یک ماجراجو را نجات دهند.

در این ویدئو از سری ویدئوهای تلنت یکی از این ابزارها را بررسی می‌کنیم. بخاری سفری نورث فیس مدل جیبی HAND WARMER که می‌تواند جای کمی در وسایل سفر شما بگیرد و در وقت مناسب هم شما را گرم کند.

بخاری سفری نورث فیس مدل جیبی HAND WARMER

بخاری سفری نورث فیس مدل جیبی HAND WARMER یکی از جدیدترین محصولاتی است که در دنیای وسایل و تجهیزات سفر راهی بازار شده است. این بخاری از چند المنت ساده تشکیل شده که با یک لایه چرمی محافظت می‌شود و با یک کابل USB به یک منبع انرژی که می‌تواند پاوربانک شما باشد متصل شده و ایجاد گرما می‌کند. نهایت گرمایی که این بخاری سفری ایجاد می‌کند ۵۰ درجه است و برای ایجاد گرما در وضعیت‌های سخت بسیار مناسب است. همچنین می‌تواند لیوان و غذای سفر شما را گرم نگه دارد.

برای بررسی بهتر بخاری سفری نورث فیس مدل جیبی HAND WARMER و آشنایی بیشتر با این محصول، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar سهند

    البته این به درد گرم نگه داشتن نوشیدنی نمیخوره و بهترین کاربردش برای اینه تو فصل سرد توی کیسه خواب زیر پا گذاشته بشه تا حد نرمالی کیسه خواب رو گرم کنه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه