بررسی بردگیم تنها نیستیم؛ بیگانه

۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازی تخته‌ای «تنها نیستیم» (Not Alone) بازی‌کننده‌ها را در نقش فضانوردانی قرار می‌دهد که در مقابل یک هیولای بزرگ که به آن‌ها حمله می‌کند، باید دوام آورند. بازی کم و بیش ساده است و هامون در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای، آن را معرفی می‌کند و کیفیت ساختش را تحت نظر قرار می‌دهد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

گروهی از بازی‌کننده‌ها به عنوان فضانوردان باید تصمیم بگیرند تا به نقطه‌ای از یک سیاره بروند، در مقابل، بازیکنی که در نقش هیولاست، بدون اینکه از تصمیم انسان‌ها خبر داشته باشد، بای

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم Not Alone ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه