گلکسی A55 در برابر ناتینگ فون ۲a؛ جنگ نابرابر!

گلکسی A55 و ناتینگ فون ۲a هر دو میان‌رده‌هایی هستند که با قیمت مشابهی در بازار ایران به فروش می‌رسند. در این ویدیو با زبان طنز هر دو گوشی را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

گوشی موبایل ناتینگ مدل Phone 2a ظرفیت 256 گیگابایت رم 12 گیگابایت
گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy A55 دو سیم کارت ظرفیت 256 گیگابایت و رم 8 گیگابایت - ویتنام

از نظر نمایشگر، گلکسی A55 حرف بیشتری برای گفتن دارد و از سوی دیگر گوشی ناتینگ عمر باتری بهتری در اختیار شما قرار می‌دهد. در این میان گلکسی A55 از چیپست بهتر استفاده می‌کند و حافظه داخلی آن سریع‌تر است. گوشی‌های سامسونگ از نظر دوربین حرف زیادی برای گفتن دارند و در این رقابت هم A55 موفق شده عملکرد بهتری در زمینه دوربین ارائه دهد.

ناتینگ فون ۲a از نظر طراحی جذاب‌تر است زیرا در کنار پنل پشتی شفاف، سبک‌تر هم هست. اما اگر ضدآب بودن گوشی برای شما مهم است، باید سراغ A55 بروید. در نهایت باید ببینید با توجه به اولویت‌هایی که دارید، کدام گوشی بیشتر می‌تواند نظر شما را جلب کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما