بررسی صندلی کودک ۳ در ۱ نوباوه؛ صندلی، صندلی غذا و راکر در یک محصول

۲۹ تیر ۱۴۰۰

بعد از اینکه کودکان راه می‌افتند و می‌توانند بدون کمک راه بروند و بنشینند، می‌توانید به فکر خرید راکر و صندلی کودک باشید. صندلی کودک ۳ در ۱ نوباوه که این هفته برای بررسی انتخاب کردیم، یک صندلی چندکاره با قابلیت تبدیل به راکر و صندلی غذا است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این صندلی جذاب در ۳ رنگ آبی، صورتی و نارنجی قابل سفارش است و برای کودکان بالای ۱۲ ماه طراحی شده. کودکان بعد از یک سالگی دوست دارند با اسباب‌بازی‌های متفاوت‌تر و پیشرفته‌تری بازی کنند. راکر یا همان Rock Chair می‌تواند یکی از این اساب‌بازی‌ها باشد که علاوه بر سرگرم کردن کودک، باعث تقویت عضلات پا و حفظ تعادل او می‌شود. کودک نوپا یاد می‌گیرد چطور به درستی از پاهای خود برای حرکت و بازی استفاده کند و در عین حال چطور وزن خود را تقسیم کند تا روی صندلی تعادل داشته باشد.

کل مجموعه به صورت سرهم نشده و همراه با دستورالعمل ارائه می‌شود. جنس بدنه از پلاستیک مقاوم و سبک با استاندارد Food Grade ساخته شده است. این مواد کاملا بدون بو هستند و لبه‌های آن‌ها کاملا ایمن و بدون زائده برش خورده‌. برای آشنایی بیشتر با صندلی کودک ۳ در ۱ نوباوه شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه