بررسی بازی کارتی کاستل؛ قدم مقابل

۲۸ دی ۱۴۰۱

بازی کارتی «کاستل» (Kastel) که برگردان فارسی و نسخه‌ی بومی‌سازی شده‌ی بازی اصلی آن به نام Nox است، روندی ساده و آسان دارد. بازی‌کننده‌ها باید تعداد کارت‌های دست خود را سه عدد نگه دارند و در عین حال، دست حریف مقابل را به هم بریزند. هامون بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای را به کاستل اختصاص داده است.

بازی فکری مدل کاستل کد 212

در ابتدای بازی کاستل، کارت‌ها بر خورده و روی زمین قرار می‌گیرند. هر بازیکن سه کارت در دست دارد و باید یکی را بازی کند و یک کارت هم بردارد. نکته این جاست که می‌توان یک کارتی که بازی می‌شود را به حریف مقابل داد تا دست او خراب شود و همه چیز همیشه هم با برنامه پیش نمی‌رود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بازی کارتی کاستل (Kastel) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه