بررسی ماساژور چشم اوآبس مدل H002A؛ قابلیت پخش موسیقی و اجرای ۷ مدل ماساژ

اگر در روز ساعت‌ها به مانیتور نگاه می‌کنید حتما به یک استراحت کافی بعد از آن نیاز دارید . برای همین داشتن یک دستگاه ماساژور چشم در خانه ضروری به نظر می‌رسد. ما هم در این ویدئو به سراغ یکی از این محصولات رفتیم و بررسی ماساژور چشم اوآبس مدل H002A را در دستور کار قرار دادیم.

ماساژور چشم اوآبس مدل H002A
۱۱ %
۳,۰۰۰,۰۰۰
۲,۶۷۰,۰۰۰ تومان

محصولی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم برای ریلکس کردن بعد از یک روز کاری پر جنب و جوش کاملا مناسب است. ماساژور چشم اوآبس مدل H002A می‌تواند با چند دقیقه ماساژ ناحیه‌ی چشم به شما کمک کند تا آرام‌تر شده و احساس بهتری داشته باشید. ابعاد این دستگاه به گونه‌ای است که چشم‌ها ابرو و اطراف شقیقه را در بر گرفته و ماساژ می‌دهد. این دستگاه با عملکرد حرارتی و فشار هوای بالن‌ها چشم و نواحی اطرافش را ماساژ می‌دهد. در جعبه‌ی این محصول علاوه بر دستگاه یک کابل شارژر، ماسک صورت و بروشور راهنما هم قرار دارد. استفاده از این دستگاه آسان است و باید آن تنها به اندازه سرتان تنظیم و دکمه‌ی پاور را فشار دهید. همچنین این دستگاه می‌تواند ۷ مدل مختلف ماساژ را اجرا کند و قابلیت اتصال به گوشی و پخش موزیک را هم دارد.

برای آشنایی بیشتر با ماساژور چشم اوآبس مدل H002A و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما