قوانین منسوخ شده در دنیای مد که جالب است بدانید (قسمت اول)

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

اگر از دنبال کنندگان اخبار مد و ترندهای روز باشید، مطمئنا می‌دانید که دنیای مد روز به روز در حال پیشرفت است. این روزها شما آزاد هستید تا در استایلتان نهایت خلاقیت را به خرج دهید و آیتم‌ها و رنگ‌های مختلف و حتی عجیب را باهم ترکیب کنید؛ اما در قدیم این‌طور نبود! در این ویدیو قصد داریم به بررسی برخی از قوانین منسوخ شده در دنیای مد بپردازیم که در گذشته به آن‌ها خیلی اهمیت داده می‌شد. اگر این موضوع برایتان جالب است، در ادامه با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

در گذشته استایلیست‌ها به این نکته توجه ویژه‌ای داشتند که در کنار رنگ‌های تیره، از رنگ‌های روشن استفاده شود و رنگی مانند مشکی در کنار قهوه‌ای یا سورمه‌ای قرار نگیرد، ولی این روزها کسی دیگر به این قانون توجه نمی‌کند و ما می‌توانیم هر رنگی را در کنار رنگ دیگر استفاده کنیم؛ فقط کافیست که به هارمونی و نوع پوشش توجه کنیم.

نکته‌ی دوم، نپوشیدن آیتم‌های اسپرت خارج از محیط باشگاه بوده است، اما این سال‌ها مردم بیشتر طرفدار راحتی هستند و این قانون هم جز قوانین منسوخ شده به حساب می‌آید. برای مثال آقایان می‌توانند از شلوارهای گرم‌کن ورزشی به همراه کت جین یا پیراهن‌های مردانه یک ست جذاب ایجاد کنند.

نکته‌ی بعدی نپوشیدن هودی با لباس‌های رسمی بوده است، اما این قانون هم فسخ شده و خیلی از مواقع آقایان کت‌های بلیزر و شلوارهای پارچه را با هودی ست می‌کنند و یک ست زیبا را خلق می‌کنند.

هرگز کت و شلوار را با کتانی نپوشید! این مورد هم یکی از قوانین منسوخ شده در دنیای مد است و در استایل اسمارت کژوال خیلی هم مرسوم است؛ فقط کافی است به جنس و طرح پارچه و مدل کفش دقت کنید.

برای آشنایی بیشتر با قوانین منسوخ شده در دنیای مد، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه