بررسی قفل دوچرخه اوکی؛ سبک، ضدخش و ایمن

یکی از بزرگترین نگرانی‌ها برای خرید دوچرخه حفظ امنیت آن است چرا که متاسفانه این وسیله به راحتی سرقت می‌شود. برای همین در این ویدئو برای شما یک قفل دوچرخه‌ را معرفی می‌کنیم تا اگر به دنبال چنین محصولی هستید بتوانید با بررسی آن انتخاب بهتری داشته باشید.

قفل دوچرخه اوکی مدل 12-150 کد 996

محصولی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم یک قفل دوچرخه‌ی کاربردی است که امنیت وسیله‌ی نقلیه‌ی شما را بالا می‌برد. طول این قفل یک متر و نیم است و از این جهت کاملا دست شما را باز می‌گذارد و هیچ محدودیتی ایجاد نمی‌کند. داخل این قفل از کابل استفاده شده و رویه‌ی آن هم پی‌وی‌سی است تا در مجموع یک ترکیب محکم و زیبا را بسازد. این قفل دو کلید کامپیوتری هم به همراه دارد که می‌توانید با آن قفل را باز و بسته کنید. وزن این محصول تنها ۲۰۰ گرم است و به این ترتیب حمل آن برای شما بسیار راحت است که این هم از ویژگی‌های مهم دیگر این قفل است.

برای آشنایی بیشتر با قفل دوچرخه اوکی مدل ۱۵۰ ۱۲ کد ۹۹۶ و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما