بررسی چراغ کمپینگ اوکی‌گو خورشیدی؛ وسیله‌ای کاربردی برای سفر

۲۷ شهریور ۱۴۰۱

اگر اهل مسافرت یا کمپینگ باشید می‌دانید که عدم دسترسی به برق تا چه اندازه می‌تواند سخت باشد و از طرفی دیگر مطمئنا می‌دانید که وجود برق در شب بسیار الزامی بوده و حتی از شما در برابر برخی خطرها می‌تواند محافظت کند. در این ویدیو قصد داریم چراغ کمپینگ اوکی‌گو خورشیدی را بررسی کنیم که می‌تواند همراه بسیار مناسبی برای شما در ماجراجویی‌هایتان باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این چراغ شارژی یک جعبه‌ی قرص و محکم با ابعاد مناسب دارد. جنس بدنه‌ی آن از پلاستیک فشرده بوده و ابعادی به اندازه‌ی یک تبلت دارد؛ طول آن ۲۲ سانتی‌متر، عرض ۱۴ سانتی‌متر و ضخامت آن هم ۳ سانتی‌متر است. وزن این چراغ کمپینگ معادل ۴۰۰ گرم بوده و به عنوان یک چراغ دستی واقعا مناسب است.

قدرت چراغ شارژی اوکی‌گو ۳۰ وات بوده و قدرت باطری‌های آن ۴۵۰۰ میلی‌آمپر است. این چراغ همه‌ی انرژی خود را از ۲ باطری لیتیومی و پنل خورشیدی که در پشت آن قرار دارد تامین می‌کند. باطری‌هایی که همراه این چراغ هستند اورجینال بوده و کد آن‌ها ۱۸۶۵۰ است؛ بنابراین نیازی نیست که شما آن‌ها را جداگانه تهیه کنید. در کنار این چراغ یک پورت USB قرار دارد که توسط آن می‌توانید دستگاه را شارژ کنید.

برای آشنایی بیشتر با چراغ کمپینگ اوکی گو خورشیدی، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

مشاهده‌ی ویدیوی بررسی «چراغ کمپینگ اوکی‌گو خورشیدی» در یوتیوب

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه