معرفی پایه نگهدارنده گوشی مدل OK Stand؛ پرفروش‌ترین محصول در دیجی‌کالا

۴ آبان ۱۴۰۱

در این ویدیوی کوتاه قصد داریم پایه نگهدارنده گوشی و تبلت مدل OK Stand را معرفی کنیم که در سال جاری توانسته در صدر جدول کالاهای پرفروش دیجی‌کالا قرار بگیرد.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

اول از همه باید بگوییم که این پایه حدود ۸ هزار تومان قیمت دارد و به دلیل همین قیمت پایین با استقبال گسترده روبرو شده است. بسیاری از کاربران دیجی‌کالا در کنار سفارش‌های مختلف خود، این محصول را هم سفارش می‌دهند زیرا در کل کاربردی است.

به لطف بهره‌گیری از بدنه‌ی انعطاف‌پذیر، این پایه می‌تواند انواع و اقسام گوشی‌ها را به طور افقی و عمودی در بین دسته‌های خود قرار دهد و حتی امکان استفاده از پایه نگهدارنده مدل OK Stand برای تبلت هم وجود دارد. در نهایت باید خاطرنشان کنیم که برای خرید این محصول می‌توانید از بین ۹ رنگ مختلف دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه