بررسی پیستوله رنگ‌پاش برقی اوکی JH09J؛ برای نقاشی آسان

۲۹ فروردین ۱۴۰۱

نقاشی دیوار و سطوح با سطل رنگ و قلم‌مو هم کثیف‌کاری دارد و هم وقت و انرژی زیادی از نقاش می‌گیرد. برای همین پیستوله‌های برقی ساخته شده‌اند که انجام این کار را برایتان آسان‌تر کنند. در این ویدیو پیستوله رنگ‌پاش برقی اوکی مدل JH09J را با هم جعبه‌گشایی و بررسی می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این پیستوله برقی دارای یک مخزن ۱ لیتری است که می‌توانید رنگ را به سادگی و با یک قیف درون آن بریزید. بعد از آن کافیست کلید اتوماتیک پرتاب رنگ را بفشارید تا کار رنگ‌آمیزی آغاز شود. مزیت استفاده از پیستوله برقی این است که پاشش رنگ به طور ثابت و منظم انجام می‌گیرد.

این یعنی هم سرعت رنگ‌آمیزی بیشتر می‌شود و هم خیالتان بابت یک‌دست بودن رنگ روی سطوح (دیوار، سقف و…) راحت‌ خواهد بود. البته فاصله‌ی شما از سطح هم در یک‌دست بودن رنگ اهمیت زیادی دارد که در مورد این دستگاه، توصیه شده که در بازه‌ی بین ۳۰ تا ۴۰ سانتی‌متر بهترین نتیجه را می‌گیرید.

پیستوله رنگ‌پاش برقی اوکی JH09J را می‌توانید از فروشگاه دیجی‌کالا با حدود قیمت ۳۰۰ هزار تومان تهیه کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول، پی بردن به نقاط قوت و ضعف و ارزش خرید آن شما را به تماشای این ویدیوی آنباکسینگ موزیکال دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar زاکربزرگ

    خیلی عالی. دنبال میکنم کاراتو باکسو بیت. استعدادی تو مرددددد

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه