بررسی فشارسنج دیجیتال امرن مدل M2؛ پرفروش و خوش‌ساخت

اگر جز دسته افرادی هستید که با فشارخون بالا یا پایین دست و پنجه نرم می‌کنید، داشتن یک دستگاه فشارسنج برایتان ضروری خواهد بود تا بتوانید فشارتان را به طور منظم اندازه‌گیری و آن را کنترل کنید. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم فشارسنج دیجیتال امرن مدل M2 را به شما معرفی کنیم.

فشارسنج دیجیتال امرن مدل M2
۱۰ %
۲,۷۰۹,۷۹۵
۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان

داخل جعبه‌ی این محصول خود دستگاه فشارسنج، کاف بازویی، ‌۴ عدد باتری قلمی، کیف حمل و دفترچه‌های راهنما قرار گرفته است. برای استفاده از فشارسنج باید کاف آن را ۱ تا ۲ سانتی‌متر بالاتر از طوری ببندید که خیلی محکم نباشد. حال روی یک صندلی بنشینید و دستتان را روی میز بگذارید و چک کنید تا کاف فشارسنج هم ارتفاع با قلب شما باشد. سپس دکمه‌ی پاور را فشار دهید. اگر کاف را روی بازویتان به درستی بسته باشید، علامت OK روی دستگاه ظاهر خواهد شد.

بعد از فرآیند باز شدن کاف، عدد فشارخون و ضربان قلب بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر خواهد شد. این دستگاه به سیستم Intellisense مجهز است که باعث می‌شود فشار باد کاف فشارسنج برای هر شخص به میزان مشخصی بالا برود و در نتیجه سرعت کار افزایش پیدا کند.

برای بررسی بهتر و آشنایی با نحوه‌ی کار با فشارسنج دیجیتال امرن مدل M2، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. امین

    ممنون عالی بود.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما