بررسی اسپیکر بلوتوثی وان مور Mini Club؛ جمع‌و‌جور و صدای عالی

اسپیکر بلوتوثی وان مور Mini Club یکی از بهترین اسپیکرهای جمع‌و‌جور موجود در بازار ایران است که از نظر کیفیت ساخت هم عالی محسوب می‌شود. در این ویدیو به بررسی این اسپیکر جذاب می‌پردازیم.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل وان مور مدل omthing mini chub

این اسپیکر که از گواهی IPX5 پشتیبانی می‌کند، می‌تواند تا حد زیادی در برابر پاشش آب از خود مقاومت نشان دهد. اما کیفیت ساخت این اسپیکر، مهم‌ترین مزیت آن محسوب نمی‌شود بلکه کیفیت صدای آن مهم‌ترین مزیت این مدل به حساب می‌آید. کیفیت صدای این اسپیکر از نظر تفکیک و بیس بسیار خوب است ولی شفافیت آن نسبت به تفکیک و بیس عملکرد بهتری ارائه می‌کند.

با وجود اینکه کیفیت صدا عالی است، ولی از طرف دیگر حجم صدا بسیار کم است که با توجه به ابعاد این محصول، چنین چیزی کاملا طبیعی محسوب می‌شود. این یعنی در بهترین حالت، از این اسپیکر می‌توانید برای فضای ۱۵ تا ۲۰ متری استفاده کنید. در همین محدوده‌ی قیمتی، می‌توانید اسپیکرهایی با حجم صدای دو برابری پیدا کنید ولی قطعا نمی‌توانند کیفیت صدای اسپیکر بلوتوثی وان مور Mini Club را ارائه کنند.

باتری این اسپیکر هم مانند کیفیت صدای آن فوق‌العاده است. با هر بار شارژ می‌توانید تا ۱۲ ساعت از اسپیکر استفاده کنید. اسپیکر بلوتوثی وان مور Mini Club در این محدوده‌ی قیمتی اگر از نظر کیفیت ساخت، کیفیت صدا و عمر باتری بهترین نباشد، بدون شک یکی از بهترین‌ها است. بنابراین اگر مشکلی با حجم صدای آن ندارید، بدون شک خرید آن را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما