بررسی هدفون وان مور Neo؛ صدای متوسط و کیس معمولی

چندین هدفون وان مور راهی بازار ایران شده و برای خرید هدفون وان مور به گزینه‌های زیادی دسترسی دارید. در این ویدیو به سراغ یکی از گزینه‌های اقتصادی این برند به نام هدفون وان مور Neo رفته‌ایم. در ادامه همراه ما باشید.

هدست بلوتوثی وان مور مدل ZHE NEO EO007 BEAM FORMING

در نگاه اول، کیفیت ساخت پایین کیس این هدفون توجه را جلب می‌کند و در کل کیس ارائه شده برای آن، حس خوبی را انتقال نمی‌دهد. کیفیت صدای دریافتی از این هدفون متوسط است و از سوی دیگر با عمر باتری خوبی روبرو می‌شوید.

معمولا پورت شارژ کیس را زیر بدنه قرار می‌دهند ولی پورت شارژ این کیس در پنل پشتی آن قرار دارد. هدفون وان مور Neo از سری سیلیکونی استفاده نمی‌کند و بنابراین قرار نیست با بیس عمیقی روبرو شوید اما در عوض سبک و راحت است. در این محدوده‌ی قیمتی قرار نیست با هدفون فوق‌العاده‌ای روبرو شویم و به غیر از کیفیت ساخت پایین کیس، هدفون وان مور Neo مشکل دیگری ندارد و احتمالا می‌تواند رضایت شما را جلب کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما