بررسی بردگیم یک شب گرگینه؛ یک مافیای دیگر

۲۹ آبان ۱۴۰۱

تعداد بازی‌های مافیایی آن‌قدر زیاد شده‌اند که حسابشان از دست‌مان در رفته است. با این حال، بازی «یک شب نهایت گرگینه» (One Night Ultimate Werewolf) تلاش می‌کند تا با حذف نقش خدا که همه چیز را می‌داند و بازی را می‌گرداند، تجربه را برای تمام افراد گروه جذاب‌تر کند. آرین در بررسی امروز خود از بازی‌های تخته‌ای سراغ یک شب نهایت گرگینه رفته است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

همانطور که انتظار دارید و نیازی هم به توضیح نیست، بازی‌کننده‌ها در ابتدای بازی یک کارت نقش دریافت می‌کنند؛ بدون اینکه کسی بداند کدام بازی‌کننده چه نقشی دارد. هر نقش قابلیتی خاص دارد که به گرفتن اطلاعات از سوی بازی‌کننده‌ها کمک می‌کند. نهایتا بازی‌کننده باید با کمک همدیگر بفهمند که کدام بازی‌کننده گرگینه است. یک شب نهایت گرگینه، نسخه‌ی کوتاه شده‌ی بازی نهایت گرگینه است که بازی کردن هر دستش ده دقیقه طول می‌کشد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی بازی یک شب نهایت گرگینه (One Night Ultimate Werewolf) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه