بررسی هدست گیمینگ اونیکوما B60؛ بی‌سیم و خوش‌قیمت

در این محدوده‌ی قیمتی، پیدا کردن هدست‌های گیمینگ باکیفیت و اقتصادی کار چندان راحتی نیست. اما هدست گیمینگ اونیکوما B60 یک هدفون دور گوشی است که تاخیر صدای پایینی هم دارد و بنابراین برای گیمینگ می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی باشد. در این ویدیوی کوتاه به بررسی این هدست می‌پردازیم.

هدست مخصوص بازی بلوتوثی اونیکوما مدل B60

کیفیت ساخت این هدست قطعا یکی از نقاط مثبت آن محسوب نمی‌شود. بدنه‌ی هدست مبتنی بر پلاستیک خشک است و بنابراین باید مراقب استفاده از آن باشید. ایرکاپ‌ها هم در ابتدا به‌خوبی روی گوش‌ها قرار نمی‌گیرند و باید کمی فشار دهید تا راحتی استفاده از آن افزایش پیدا کند.

این هدفون کیفیت صدای خوبی برای گیمینگ ارائه می‌دهد و از نظر بیس هم رضایت‌بخش است. در فضای بازی، تشخیص جهت صدا اهمیت زیادی دارد و خوشبختانه هدست گیمینگ اونیکوما B60 در این زمینه عملکرد خوبی ارائه می‌کند. برای فیلم و سریال هم می‌تواند گزینه‌ی خوبی باشد ولی برای موسیقی، بیس این هدفون کمی بالاتر از حد انتظار است. با وجود اینکه این هدست برای گیمرها ساخته، ولی اگر خیلی دقت کنید، می‌توانید تا حدی تاخیر صدا را حین اجرای بازی احساس کنید.

برای شارژ کردن این هدفون باید از پورت USB-C استفاده کنید و از نظر عمر باتری هم ضعف خاصی ندارد. در کل اگر در این محدوده‌ی قیمتی دنبال هدست گیمینگ بی‌سیم هستید، هدست گیمینگ اونیکوما B60 از معدود گزینه‌های باکیفیت در بازار ایران محسوب می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما