بررسی چاقوی سفری اوپینل مدل No.08 Adventurers؛ تیز و خوش‌ساخت

۱۵ فروردین ۱۴۰۱

تهیه‌ی غذا یکی از مهم‌ترین کارهایی است که روزانه در زمان مسافرت و کمپینگ انجام می‌شود. این کار نیاز به تجهیزات کامل و باکیفیت دارد، در غیر اینصورت تبدیل به سخت‌ترین و زمان‌برترین کارها در طول سفر می‌شود. یکی از این تجهیزات ضروری، مسلما یک چاقوی سفری تیز و باکیفیت است. در این ویدیو چاقوی سفری اوپینل مدل No.08 Adventurers را بررسی کردیم. با ما همراه باشید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

چاقوی سفری اوپینل مدل No.08 Adventurers تاشو و سبک است. اندازه‌ی این چاقو به صورت بازشده، ۱۹/۵ سانتی‌متر، قطر آن ۲ و طول تیغه‌ی آن ۸/۵ سانتی‌متر است. وزن این چاقو فقط ۳۵ گرم است.

برند اپنیل از سال ۱۸۹۰ در فرانسه شروع به فعالیت کرده است و تخصص آن در تولید چاقوها با دسته‌هایی از چوب بلوط، زیتون، گردو و آبنوس است و تیغه‌ها هم با کربن بالا و از فولاد ضدزنگ سندویک تولید می‌شوند.

در تولید چاقوی سفری اوپینل مدل No.08 Adventurers از ۴۰‌صدم درصد کربن استفاده شده است که برندگی تیغه را افزایش می‌دهد. همچنین تیغه دارای آلیاژ کروم است که مقاومت آن را در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی افزایش می‌دهد.

برای بررسی بهتر چاقوی سفری اوپینل مدل No.08 Adventurers، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه