بررسی قلم نوری ایکس پی-پن Deco Pro Medium؛ ارزنده‌ترین پرچم‌دار

طی چند ماه گذشته قلم نوری‌های متفاوتی از برند ایکس پی‌-پن را بررسی کرده‌ایم و در این ویدیو قلم نوری ایکس پی-پن Deco Pro Medium را مورد بررسی قرار می‌دهیم که گران‌ترین قلم نوری بدون مانیتور این برند محسوب می‌شود. اما آیا این محصول ارزش خرید بالایی دارد؟ در این ویدیو به همین سوال پاسخ می‌دهیم.

قلم نوری ایکس پی-پن مدل deco pro medium wirelesse

پشت بدنه از فلز باکیفیتی تشکیل شده و پشت بدنه هم شاهد قرارگیری پلاستیک نیمه‌مات هستیم. کیفیت ساخت بدنه بسیار خوب است و به خوبی حس یک محصول پرچم‌دار را منتقل می‌کند. سمت چپ بدنه با ۸ دکمه‌ی فیزیکی روبرو هستیم که عملکرد تمام این دکمه‌ها از طریق نرم‌افزار ارائه شده قابل شخصی‌سازی هستند. بنابراین می‌توانید مشخص کنید که هر دکمه در هر نرم‌افزار چه کارکردی داشته باشد.

یک رینگ اسکرول هم بین دکمه‌ها قرار دارد که مثلا برای کارهایی مانند زوم کردن یا اسکرول می‌توانید از آن بهره ببرید. در میان همین رینگ اسکرول، یک تاچ‌پد تعبیه شده که می‌توانید با لمس کردن آن، نشانه‌گر ماوس را تکان دهید. به طور مشخص زمانی که مشغول استفاده از قلم نوری هستید، استفاده از آن به عنوان ماوس بسیار سخت است و چنین تاچ‌پدی این مشکل را برطرف می‌کند. در کنار دکمه‌های بدنه‌ی تبلت، روی خود قلم هم دو دکمه تعبیه شده که این دو دکمه هم قابل شخصی‌سازی هستند.

همراه با این قلم، یک استوانه‌ی مشکی رنگ هم در اختیار شما قرار می‌گیرد که در حقیقت یک هارد کیس برای قلم نوری ایکس پی-پن Deco Pro Medium به حساب می‌آید. بنابراین با استفاده از این کیس، می‌توانید به راحتی و با خیال راحت قلم را جابجا کنید. در بخش انتهایی همین استوانه، ۸ سری اضافه برای قلم وجود دارد که به راحتی با استفاده از آن‌ها می‌توانید سری قلم را تعویض کنید.

قلم نوری ایکس پی-پن Deco Pro Medium نسبت به فشار حساس است و بنابراین هرچقدر قلم را روی تبلت موردنظر بیشتر فشار دهید، می‌توانید مشخص کنید که در این صورت چه اتفاقی رخ دهد. به عنوان مثال بیشتر کاربران در این شرایط ترجیح می‌دهند با افزایش فشار قلم، خط ضخیم‌تری ترسیم شود.

برای اینکه بهتر با اهمیت این قلم نوری آشنا شوید، باید بگوییم که معمولا در بیشتر لیست‌های بهترین قلم نوری بدون نمایشگر دیده می‌شود. در جعبه دو رابط OTG و دو دستکش پارچه‌ای هم قرار دارد که همین موارد جذابیت این محصول را دوچندان کرده‌اند. در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که بدون شک خرید قلم نوری ایکس پی-پن Deco Pro Medium را توصیه می‌کنیم زیرا نسبت به قیمتی که پرداخت می‌کنید، با کیفیت فوق‌العاده‌ای روبرو می‌شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما