بررسی مسواک برقی اورال بی مدل Pro 500؛ عمر طولانی به همراه سری کراس اکشن

اگر هر چند ماه یکبار باید مسواک‌تان را عوض کنید و گاهی از انجام این کار ضروری طفره می‌روید یعنی شما به یک مسواک برقی نیاز دارید. در واقع با یکبار هزینه‌ی بیشتر برای خرید مسواک خیال خودتان را از داشتن یک محصول خوب راحت می‌کنید. در این ویدئو هم یکی از مسواک برقی‌های موجود در وب‌سایت دیجی کالا بررسی می‌شود.

مسواک برقی اورال-بی مدل D16.513 U

محصولی که در این ویدئو معرفی می‌کنیم از یک برند شناخته شده است: «مسواک برقی اورال بی مدل Pro 500». مسواک‌های برقی به دلیل قدرت پاک‌کنندگی بالای دندان‌ها و همچنان عمر طولانی از محبوب‌ترین ابزار و وسایل سلامتی در بازار به حساب می‌آیند. در بسته‌ی این محصول یک مسواک برقی، یک سری کراس‌اکشن، شارژر و یک بروشور هم تعبیه شده است. سری این مسواک حرکت چرخشی و لرزشی دارد و باعث رفع پلاک‌های دندانی و همچنین تمیزی عمقی آن‌ها می‌شود. سری مسواک هم از الیاف نرم ساخته شده و برس‌های ان در جهت‌های مختلفی قرار گرفته‌اند تا دندان‌ها را به خوبی تمیز کنند.

برای آشنایی بیشتر با مسواک برقی اورال بی مدل Pro 500 و بررسی ویژگی‌های آن پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما