بررسی مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality؛ کیفیت و قدرت عالی

از آن‌جایی که مسواک‌های برقی به نسبت مسواک‌های معمولی قدرت تمیز کنندگی بالاتری دارند، می‌توانند نقش بسیار مهمی در سلامت دهان و دندان داشته باشند. این مسواک‌ها علاوه بر از بین بردن پلاک‌های دندان، از ایجاد التهابات لثه در طولانی مدت جلوگیری می‌کنند. در این ویدیوی تلنت قصد داریم مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality Cross Action – D100.413.1 را به شما معرفی کنیم. این مسواک با هر ۱۶ ساعت شارژ کردن، تا ۷ روز قابل استفاده است.

مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality Cross Action - D100.413.1

این محصول بسته‌بندی خوبی دارد و با اولین نگاه می‌توانید متوجه کیفیت بالای آن شوید. درون جعبه علاوه بر خود مسواک برقی که یک سری دارد، استند شارژر و بروشور راهنما هم قرار داده شده است. حرکت سری این مسواک هم از نوع لرزشی است و هم چرخشی؛ همین موضوع موجب پاک کردن عمقی دندان‌ها و رفع پلاک‌ها می‌شود. الیاف سری مسواک هم نسبتا نرم و لطیف هستند و برای دندان‌ها و لثه‌های حساس مشکلی ایجاد نخواهد کرد. این مسواک شارژی بوده و برای شارژ کردن تنها کافیست آن را روی استند مخصوصش قرار دهید. مهم‌ترین ویژگی این محصول تایمردار بودن آن است که بعد از ۲ دقیقه پایان عملیات را به شما یادآوری می‌کند.

برای بررسی بهتر مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality Cross Action – D100.413.1 و آشنایی بیشتر با آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما