بررسی مسواک برقی اورال بی؛ قدرت تمیزکنندگی مناسب

سالم بودن دندان‌ها در زیبایی چهره تاثیر بسیار زیادی دارند و باعث می‌شوند شما لبخند زیباتری داشته باشید. ساده‌ترین راهکار برای داشتن دندان‌هایی سالم، مسواک زدن است. در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم مسواک برقی اورال بی مدل Pro-Expert 110 را به شما معرفی کنیم. این محصول تحت لیسانس آلمان و ساخت کشور چین بوده و به کمک ۲ باتری قلمی کار می‌کند.

مسواک برقی اورال بی مدل Pro-Expert 110

این مسواک برقی بسته‌بندی مناسبی دارد و داخل جعبه‌ی آن علاوه بر خود مسواک که یک سری هم دارد، ۲ عدد باتری قلمی غیر قابل شارژ و بروشور راهنما قرار داده شده است. نوع حرکت سری مسواک به صورت لرزشی بوده و در سرعت زیاد، یک نیم چرخش به سمت راست و یک نیم چرخش به سمت چپ هم دارد. الیاف سری مسواک نسبتا نرم بوده و خیلی خشک نیستند. جنس بدنه‌ی این مسواک برقی از پلاستیک است. منبع تغذیه‌ی این مسواک ۲ عدد باتری قلمی است. دقت داشته باشید که برای باز کردن محفظه‌ی باتری‌ها باید ناحیه‌ی لاستیکی زیر بدنه را فشار دهید. سری این محصول قابل تعویض است که به صورت جداگانه می‌توانید آن را تهیه کنید.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر مسواک برقی اورال بی مدل Pro-Expert 110، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما