بررسی هدفون اُرایمو Freepods 4؛ یک رقیب قدرتمند

هدفون اُرایمو Freepods 4 در این محدوده‌ی قیمتی واقعا گزینه جذابی است و می‌تواند کاربران زیادی را راضی نگه دارد. در این ویدیو به بررسی این هدفون می‌پردازیم تا ببینیم دقیقا چه مزایایی نسبت به رقبا دارد.

هندزفری بلوتوثی اُرایمو مدل Freepods 4

در همان نگاه اول و زمانی که با بسته‌بندی هدفون اُرایمو Freepods 4 روبرو می‌شوید، می‌توانید باکیفیت بودن آن را احساس کنید. همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، درب کیس به صورت کشویی باز می‌شود و این کیس کمی سنگین و بزرگ است که البته نقطه ضعف محسوب نمی‌شود. این هدفون مبتنی بر سری سیلکونی است و اگر سایز مناسبی برای سری را انتخاب کنید، خیلی خوب و محکم در گوش قرار می‌گیرد.

البته بلند بودن ساقه‌های هدفون به معنای آن است که در گوش‌های کوچک، بدنه‌ی آن تا حد زیادی به چشم می‌آید. تاچ‌پد روی ساقه قرار گرفته و بنابراین زمانی که در حال قرار دادن هدفون در گوش هستید، با لمس ناخواسته روبرو نمی‌شوید. صدای دریافتی از هدفون اُرایمو Freepods 4 شفاف و سرشار از جزئیات است و از سوی دیگر باید به عمیق بودن بیس هم اشاره کنیم. از طریق نرم‌افزار هم می‌توانید اکولایزر را با توجه به سلیقه خود تنظیم کنید.

قابلیت حذف نویز حدود ۵۰ درصد از صداهای محیط را حذف می‌کند ولی قابلیت شفافیت صدای آن عملکرد خیلی خوبی ندارد. عمر باتری با در نظر گرفتن کیس، در صورت خاموش بودن سیستم حذف نویز به ۲۷ ساعت می‌رسد و اگر این قابلیت فعال باشد، با عمر باتری ۲۲ ساعته روبرو می‌شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما