جعبه‌گشایی و بررسی ست کیف و کفش اورز

۱۴ دی ۱۳۹۹

برای استایل این هفته به سراغ یک برند ایرانی به نام اورز رفته‌ایم و یک کیف و نیم‌بوت زنانه به رنگ جگری زیبا انتخاب کرده‌ایم. با ما در جعبه‌گشایی و نگاه اولیه به ست کیف و کفش اورز همراه باشید.

خز کار شده روی لبه‌های نیم‌بوت اورز در نگاه اول توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. جنس کفش از چرم طبیعی است و توسط یک بند مشکی محکم می‌شود. بند کفش طراحی اسپرتی دارد و به راحتی قابل تنظیم است. کف نیم‌بوت تخت است و قسمت کفی آن بسیار تمیز و زیبا طراحی شده است.

کیف زنانه اورز ابعاد کوچکی دارد که آن را با ترند امسال که پر از کیف‌های رودوشی و دستی کوچک بود، همسو می‌کند. این کیف با چرم طبیعی دوخته شده است و رنگ جگری جذابی دارد که آن را با نیم‌بوت انتخاب شده از همین برند بسیار هماهنگ می‌کند.

زیپ‌های کیف به رنگ طلائی براق هستند و یک طرف کیف به دوخت‌های ساده مزین شده که ظاهر آن را جذاب‌تر کرده است. این کیف قابل استفاده به دو صورت دستی و رو دوشی است و شما می‌توانید با استفاده از بندی که همراه با آن عرضه می‌شود، آن را تبدیل به یک کیف رودوشی کنید.

برای بررسی بهتر ست کیف و کفش اورز، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

آن دسته از شرکت‌کنندگان در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه که عملکرد درخشانی داشته باشند و بتوانند به صورت حرفه‌ای ویدیو بسازند، امکان ورود به پروژه دیجی‌کالا مگ تلنت را دارند.

در این پروژه، دیجی‌کالا با فراهم کردن زنجیره‌ی تأمین کالا و فرصت کسب درآمد، از سازندگان حرفه‌ای ویدیو حمایت می‌کند. اگر انگیزه، امکانات، مهارت و استعداد ویدیوسازی حرفه‌ای را دارید و علاقه‌مندید در دیجی‌کالا مگ تَلِنت فعالیت کنید، در مسابقه‌های هفتگی آنباکس در ۱۰۰ ثانیه شرکت کنید. ما همه‌ی ویدیوها را بررسی و استعدادها را شناسایی می‌کنیم.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت بیشتر بدانید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه