بررسی تنگه قاب اوتنسی مدل ۶؛ مناسب کارگاه‌های قاب‌سازی

در این سری از ویدیوهای تلنت قصد داریم یک ابزار کاربردی برای قاب‌سازی به شما معرفی کنیم. در ادامه با بررسی تنگه قاب اوتنسی مدل ۶ با ما همراه باشید.

تنگه قاب اوتنسی مدل 6

تنگه قاب تسمه‌ای؛ معمولا یک بند ۴، ۶ یا ۱۰ متری دارد. در بین این بند گیره‌هایی وجود دارد که مثل این مدل قائم هستند یا زاویه‌ی متغیر دارند (که به آن مولتی فانکشن گفته می‌شود). مدل‌هایی که گیره‌ی قائم و ۹۰ درجه دارند برای صنعت قاب‌سازی می‌توانند بسیار کاربردی باشند. همچنین می‌توانید کلا گیره‌ها را در بیاورید و فقط از بند محصول استفاده کنید (مثل عکسی که روی جعبه‌ی محصول کشیده شده است). در این محصول یک بند ۶ متری وجود دارد که اگر فشار زیاد در حین کار لازم نیست، گیره‌های معمولی توانایی ساپورت کردن بند را ندارند.

برای استفاده از تنگه قاب اوتنسی مدل ۶، بعد از برش دادن قطعات کار، درست مانند ویدیو آن‌ها را روی سطح تراز قرار دهید. بهتر است که قطعه را از روی میز بلند کنید که در حین کار چسب و قطعه‌ها به میز نچسبند. گیره‌ها را با فشار متوسطی تنظیم کنید و بعد شروع به چسب زدن کنید.

برای بررسی بهتر تنگه قاب اوتنسی مدل ۶ و آشنایی با کارایی و ویژگی‌های آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما