بررسی چادر مسافرتی او تی تی مدل برنو؛ مقاوم در برابر آب و باد

چادر مسافرتی یکی از لوازم ضروری و کاربردی برای سفر، طبیعت‌گردی و کمپینگ است؛ مخصوصا اگر بخواهید شب را در طبیعت سپری کنید. در این ویدیو قصد داریم چادر مسافرتی ۸ نفره او تی تی مدل برنو را به شما معرفی کنیم. این چادر از پارچه‌ی پلی‌استر و برنوی باکیفیت ساخته شده که در برابر آب مقاوم است. نصب آن بسیار ساده بوده و یک درب و ۳ پنجره دارد که همگی از پشه‌بند برخوردارند. برای آشنایی بیشتر با این محصول در ادامه با ما همراه شوید.

چادر مسافرتی 8 نفره او تی تی مدل برنو

جنس پارچه‌ی این چادر از پلی‌استر و برنوی بسیار باکیفیت است که در برابر آب مقاوم است. ظرفیت این چادر ۷ تا ۸ نفر بوده و ۴ نفر به صورت خوابیده هم داخل آن جا می‌شوند. وزن بسته‌بندی این چادر حدودا ۹ کیلوگرم است و ابعادی معادل طول و عرض ۲/۲۰ و ۱/۹۰ سانتی‌متر است. اسکلت و فنرهای این چادر از فایبرگلاس تهیه شده‌اند که در برابر باد مقاوم هستند. چادر مسافرتی او تی تی در کل یک در و ۳ پنجره یا هواکش دارد که درب و تمامی پنجره‌ها از پشه‌بند برخوردارند. نصب و راه‌اندازی این چادر نیز مانند همه‌ی چادرهای فنری، ساده و سریع است.

برای بررسی بهتر چادر مسافرتی ۸ نفره او تی تی مدل برنو، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما