بررسی و جعبه‌گشایی ساختنی اوسا بنا؛ خانه‌سازی واقعی

ساختنی «اوسا بنا» که نگین بررسی امروز خود را به آن اختصاص داده است، یکی از جذاب‌ترین ساختنی‌های بازار است. این اسباب بازی چه به بچه‌ها و چه حتی به بزرگترها اجازه می‌دهد تا با استفاده از مواد اولیه و آجرهایی که در اختیارتان قرار داده است، یک خانه یا هر سازه‌ی دیگری بسازید.

 ساختنی آرتینا مدل اوسا بنا 2 کد 2301007

بسته‌ی «اوسا بنا» شامل تعداد زیادی آجر و همچنین چسبی برای کنار هم قرار دادن و چسباندن این آجرهاست. نهایتا هم رنگ‌های مخلتفی در بسته قرار داده شده است تا ساختنی خود را رنگ کنید. می‌توان با این بسته سازه‌های مختلف و جذابی ساخت، اما نهایتا دیگر نمی‌توان آن‌ها را از هم جدا کرد و اگر می‌خواهید سازه‌ی دیگری بسازید، باید بسته‌ی دیگری بخرید.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی اسباب بازی ساختنی اوسا بنا ببینید تا با کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما