بررسی مانتو زنانه اکزاترس؛ خوش‌دوخت و تابستانی

۲۰ تیر ۱۴۰۱ | ۲۰:۰۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۱

برای بسیاری از افراد، انتخاب یک استایل مناسب برای فصل تابستان می‌تواند کار بسیار سختی محسوب شود. برای یک استایل تابستانی، علاوه بر شیک بودن لباس، باید به مدل و جنس آن‌ها نیز توجه کنید تا بتوانید از هوای گرم و طاقت‌فرسا در امان بمانید. در ادامه، به بررسی مانتو زنانه از برند اکزاترس می‌پردازیم که می‌تواند یک گزینه‌ی بسیار جذاب، شیک و مناسب برای تابستان باشد.

مشاهده محصول در دیجی‌استایل

مانتو زنانه اکزاترس رنگ سفید دارد که آن را به یک انتخاب ایدئال برای تابستان تبدیل می‌کند. این مانتو فری‌سایز است و طراحی ساده و شیکی دارد؛ به همین دلیل می‌توان از آن در استایل‌های متفاوتی استفاده کرد. همچنین اگر جز دسته افراد ترندپوش هستید، باید بدانید که مدل این مانتو امسال بسیار ترند شده و طرفداران زیادی هم دارد.

جنس پارچه‌ی این مانتو پلی‌استر است. مانتو زنانه اکزاترس طراحی ساده‌ای دارد، اما در قسمت پایین کمی چین دارد و به حالت دامنی دوخته شده است. همچنین آستین این مانتو مدل کیمینو است. این مانتو پارچه‌ی بسیار سبک و راحتی دارد، اما اصلا بدن‌نما نیست و با خیال راحت می‌توانید آن را بپوشید.

دوخت این مانتو بسیار تمیز و بدون نقص انجام شده است. برای نگه‌داری از این مانتو حتما لازم است که آن را به خشک‌شویی ببرید. مانتو زنانه اکزاترس یک گزینه‌ی عالی برای استایل‌های روزمره بوده و می‌توانید آن را با آیتم‌های زیادی ست کنید.

برای بررسی دقیق‌تر و کامل‌تر مانتو زنانه مدل اکزاترس، شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما