بررسی دستگاه تصفیه کننده هوا اکسی باکس؛ بدون نیاز به فیلتر و باتری

۱۴ آذر ۱۴۰۱

این روزها با این حجم از آلودگی هوا و انواع بیماری‌ها، داشتن یک دستگاه تصفیه کننده هوا می‌تواند بسیار به‌صرفه باشد. در این ویدیو قصد داریم دستگاه تصفیه کننده هوا اکسی باکس مدل Aero-Pure را به شما معرفی کنیم. این دستگاه طراحی کوچکی دارد و حمل آن بسیار آسان است‌، بنابراین شما می‌توانید به راحتی از آن در خانه، محل کار، ماشین و… استفاده کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

شاید عجیب باشد که یک دستگاه به این کوچکی چگونه می‌تواند هوا را تصفیه کند؟ اما با توجه به نظرات کاربران می‌توان گفت ک هدستگاه تصفیه کننده هوا اکسی باکس یک محصول خوب است. اکثر کاربران از اینکه این دستگاه بدون نیاز به فیلتر و باتری کار می‌کند رضایت داشتند و به نظرشان باعث کارایی آسان‌تر آن می‌شود.

از مهم‌ترین قابلیت‌های این دستگاه تصفیه کننده این است که در هر ثانیه ۴۰ میلیون یون تولید می‌کند و توان مصرفی آن هم در هر ساعت ۲ وات است. یون‌های منفی تاثیر بالایی در از بین بردن آلاینده‌ها دارند و برای بدن انسان هم اثر جوان کننده روی سیستم‌های فیزیولوژیکی دارند و همچنین تنفس آن‌ها باعث احساس سبکی در بدن می‌شود.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر دستگاه تصفیه کننده هوا اکسی باکس مدل Aero-Pure شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه