بررسی محافظ برق هوشمند تایمردار؛ مناسب انواع تجهیزات الکترونیکی

در برخی مواقع نیاز است که یک‌سری از دستگاه‌ها و لوازمی که تایمردار نیستند را روشن بگذاریم و دستگاهی وجود داشته باشد که زمانی که از خانه خارج شدیم به طور خودکار بعد از مدتی لوازم را خاموش کند. در این ویدیو قصد داریم یک وسیله‌ی کاربردی برای همین مواقع را به شما معرفی کنیم؛ با بررسی محافظ برق هوشمند تایمردار مدل p400 با ما همراه باشید.

محافظ برق هوشمند تایمردار مدل p400

این دستگاه یک محافظ برق است که در برابر نوسان‌های برق از دستگاه‌ها و لوازم خانه‌ی شما محافظت می‌کند. از طرفی دیگر، این محافظ برق قابلیت تنظیم روی رنج زمانی ۱، ۲، ۴، ۶، ۸ و ۱۰ ساعت را دارد تا در زمان مورد نظر شما خاموش شود و برای این کار جریان برق را در آن زمان قطع می‌کند. با فشردن کلید SET که روی دستگاه تعبیه شده، می‌توانید آن را بین زمان‌های مشخص شده یکی را انتخاب کنید و با انتخاب شما، چراغ LED همان تایم روشن می‌شود. حداکثر جریانی که این محافظ برق پشتیبانی می‌کند معادل ۲۳۰ و حداقل توان ۲۵۰ وات است. پریز این محافظ هم مجهز به EARTH است.

برای آشنایی بیشتر با محافظ برق هوشمند تایمردار مدل p400 و بررسی بهتر آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. رضا

    به نظرم دیجیتالی هاش بهتره که هم روشن میکنه و هم خاموش میکنه . که قیمت ۳۶۰ گرفتم . اما این طور که پیداست این فقط خاموش میکنه !

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما