بررسی هدفون P47 EDR؛ بسیار ارزان و صدای خوب

۱۸ آذر ۱۴۰۲

هدفون P47 EDR یک هدفون بی‌سیم بسیار ارزان‌قیمت است که در دیجی‌کالا محصول به‌شدت محبوبی به حساب می‌آید. برای اینکه محبوبیت این محصول را بهتر درک کنید، باید بگوییم که بیش از ۸۴۰۰ کامنت در صفحه‌ی هدفون P47 EDR در فروشگاه دیجی‌کالا نوشته شده و ۷۲ درصد از خریداران هم خرید آن را به دیگر کاربران توصیه کرده‌اند. در این ویدیو همین هدفون را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

هدفون بلوتوثی مدل P47 EDR

هدفون P47 EDR از نظر کیفیت ساخت حرف زیادی برای گفتن ندارد و طبیعتا با توجه به قیمتی که برای خرید آن می‌پردازید، قرار نیست با کیفیت ساخت خیلی خوبی روبرو شوید. اما از سوی دیگر، کیفیت صدای آن در حد هدفون‌هایی با ۴ تا ۵ برابر قیمت آن است. درایورهای ۴۰ میلی‌متری استفاده شده در این هدفون در کل می‌توانند کاربران زیادی را راضی نگه دارند.

اگر ولوم صدا به بیش از ۷۰ درصد برسد، کیفیت صدا افت می‌کند و در نتیجه بهتر است برای استفاده از این هدفون، همواره ولوم صدا را پایین‌تر از ۷۰ درصد نگه دارید. بر روی هدفون تعدادی کلید تعبیه شده که می‌توانید از آن برای کنترل پخش موسیقی استفاده کنید و از سوی دیگر امکان بهره‌گیری از این هدفون با بهره‌گیری از سیم هم وجود دارد. در ضمن از رادیو هم پشتیبانی می‌کند که طبیعتا کمتر کاربری از این مشخصه بهره می‌برد.

در مورد اینکه آیا هدفون P47 EDR ارزش خرید بالایی دارد یا نه، باید بگوییم که بدون شک قرار نیست یک هدفون با چنین قیمتی کیفیت فوق‌العاده‌ای داشته باشد اما در کل کیفیت صدای بدی ندارد و به همین خاطر خرید آن را برای افرادی که می‌خواهند یک هدفون بی‌سیم بسیار ارزان بخرند، توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه