بررسی پلیور مردانه پاییزان کد P700؛ طراحی ساده با رنگی جسورانه

۹ دی ۱۴۰۱

یکی از آیتم‌های کاربردی برای آقایان، پیلور است. پلیورها از آن‌جایی که جنس نازکی دارند، برای فصل بهار، پاییز و زمستان قابل استفاده هستند و می‌توان آن‌ها را با تیشرت یا پیراهن ست کرد. در این ویدیو قصد داریم پلیور مردانه پاییزان کد P700 را به شما معرفی کنیم. این پلیور رنگ بسیار جذابی داشته و با ست کردن آن به همراه یک پیراهن مردانه می‌توانید استایل بسیار شیکی داشته باشید.

پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ بنفش بادمجانی

رنگ این پلیور بنفش بادمجانی است که یک انتخاب متفاوت و جسورانه محسوب می‌شود. این لباس ضخامت معقولی دارد و جنس آن از اکریلیک است که به دلیل تنفس پایین، در هوای سرد انتخاب بسیار مناسبی است. پلیور مردانه پاییزان لطافت خیلی زیادی ندارد، اما روی تن شما به خوبی می‌نشیند و سایز آن استاندارد است.

در قسمت یقه، آستین و کمر لباس از کش‌بافت استفاده شده و در قسمت آرنج یک تکه‌دوزی به رنگ قهوه‌ای کار شده است. به طور کلی می‌توان گفت که پلیور مردانه پاییزان طراحی ساده و قابل قبولی دارد. برای ست کردن، یک پیراهن مردانه‌ی سفید و شلوار جین آبی انتخاب‌های مناسبی برای داشتن یک استایل نیمه‌رسمی هستند. برای داشتن استایلی روزمره هم می‌توانید پلیور را با یک تیشرت مناسب ست کنید.

برای بررسی بهتر و کامل‌تر پلیور مردانه پاییزان کد P700، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه