بهترین بردگیم حول مکانیک کارگرگذاری کدام است؟

۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

هامون در این قسمت از بررسی‌های خود، پاسخ سوال‌های شما را می‌دهد و همچنین از شما می‌خواهد تا دیگر سوالات‌تان را در بخش مشاوره و خرید دیجی‌کالا مطرح کنید. سوال مطرح شده، درباره‌ی بهترین بازی در سبک Unit Placement یا کارگرگذاری است. هامون هم سه بازی در این سبک برایتان معرفی می‌کند.

بازی فکری مدل paladins of the west kingdom
بازی فکری چارپایه مدل عصر حجر
بازی فکری بازبازی مدل مهاجمان دریای شمال

سه بازی معرفی شده از این قرار هستند:

  • Paladins of the West Kingdom
  • Stone Age
  • Raiders of the North

هر سه بازی را هم پیش از این در قالب نقد و بررسی کامل تحت نظر قرار داده‌ایم و می‌توانید آن‌ها را در همین وبلاگ ببینید. از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی بردگیم‌های سبک Unit Placement ببینید تا با آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه