بررسی تابه مدل AS 785؛ گرانیتی و مناسب گریل کردن مواد غذایی

سرویس آشپزی مثل دیگ و تابه از جمله مواردی است که خوب بودن کیفیت و جنس آن اهمیت زیادی دارد و خانم‌ها همیشه به دنبال محصولی هستند که بهترین کیفیت را داشته باشد. در این ویدیو از سری ویدیوهای تلنت قصد داریم تابه مدل AS 785 را به شما معرفی کنیم.

تابه مدل AS 785 سایز 28

داخل این تابه قسمت‌بندی شده است تا شما بتوانید به راحتی و به طور همزمان چند غذا را داخل آن آماده کنید. تابه مدل AS 785 تولید شده از برند عروس بوده که یک برند داخلی است. جنس روکش تابه از گرانیت و رنگ آن روشن است. سایز تابه ۲۸ بوده و جنس دستگیره‌ی آن هم از جنس نسوز است که تا ۲۰۰ درجه قابلیت تحمل گرما را دارد.

این تابه بیشتر برای گریل کردن مواد غذایی طراحی شده و خطوط کف تابه هم به دلیل همین قابلیت هستند. به کمک تابه مدل AS 785 می‌توانید گوشت و دورچین آن را به طور همزمان گریل کنید. مزیت تابه عروس این است که از کثیف شدن چندین ظرف و تابه جلوگیری می‌کند و در نتیجه کار شما را راحت‌تر خواهد کرد.

برای بررسی بهتر تابه مدل AS 785 و آشنایی بیشتر با جزئیات ساخت آن، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را تماشا کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما