بررسی ویدیو لایت Panasun S260؛ اقتصادی و مناسب مبتدی‌ها

۱۵ دی ۱۴۰۰

اگر می‌خواهید وارد حوزه‌ی تولید محتوای حرفه‌ای شوید، به غیر از دوربین و پایه و ابزار صدابرداری خوب، باید به نورپردازی صحنه هم توجه داشته باشید. برای همین در این ویدیو نگاهی داشته‌ایم به ویدیو لایت Panasun مدل S260 که یک وسیله‌ی نورپردازی ارزان‌قیمت اما خوب و مؤثر برای تولید محتوای ویدیویی است.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

این ویدیو لایت برای افرادی مناسب است که تولید محتوای ویدیویی را به تازگی شروع کرده‌اند و بودجه‌ی کافی برای خرید تجهیزات استودیویی گران‌قیمت ندارند. ویدیو لایت Panasun از ۲۸۴ قطعه لامپ SLD تشکیل شده که روی هم رفته نوری با دمای ۵۶۰۰ کلوین را ارائه می‌دهند.

خوشبختانه شدت نور را می‌توانید با استفاده از دکمه‌ی دیمر اختصاصی تنظیم کنید. ضمن این که روی پروژکتور یک صفحه‌ی پلاستیکی وجود دارد که نقش دیفیوزر را برایتان ایفا می‌کند و تا حدودی می‌تواند نور را برایتان نرم کند. یک نکته‌ی خوب دیگر در مورد این ویدیو لایت این است که نورش سو سو نمی‌زند. بنابراین در فیلم‌برداری با فریم‌ریت‌های بالا هم به مشکلی برخورد نخواهید کرد.

ویدیو لایت Panasun مدل S260 را هم‌اکنون می‌توانید در محدوده‌ی قیمتی ۹۰۰ هزار تومان از بازار تهیه کنید. برای آشنایی بیشتر با این ویدیو لایت شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه