بررسی بردگیم نجات جهان؛ همکاری برای ویروس‌زدایی

بازی «نجات جهان» نسخه‌ی ایرانی و بازطراحی شده‌ی بردگیم معروف «پاندمیک» (Pandemic) است. این بازی در سبک همکاری طراحی شده، یعنی بازی‌کننده‌ها نه مقابل یکدیگر، بلکه با هم تلاش می‌کنند تا به اهداف مشخصی که باید برسند. نسخه‌ی ایرانی بازی به‌خوبی نسخه‌ی اصلی نیست، اما خود بازی اصلی هم چندان گیم‌پلی خوبی ندارد. آرین بررسی امروز خود را به بردگیم نجات جهان اختصاص داده است.

بازی فکری اوینا مدل نجات جهان

بازی به این شکل انجام می‌شود که بازی‌کننده‌ها باید در نوبت‌های خود به جمع‌آوری منابع مختلف و مقابله با ویروسی که در شهرهای مختلف پخش شده است، بپردازند. بازی‌کننده‌ها باید به یکدیگر کمک کنند و راهنمای برسانند و کسی که بازی را بلد باشد، اساسا بازی بقیه را خراب می‌کند و بقیه کاری برای انجام دادند ندارند. آرین در ویدیوی امروز بیشتر در این باره توضیح می‌دهد.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالا را برای بررسی برد گیم نجات جهان ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما